2019 October

ქ. ბორჯომში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია

October 23, 2019
FLEX-ის მე-2 რაუნდში გადასულ მონაწილეთა სია და ინფორმაცია გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ სიას და დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებული ინფორმაცია ემთხვევა თქვენს სახელს, ქალაქს და სკოლას. თუ, მონაცემი არ ემთხვევა ე.ი. ეს სხვა ადამინია. მეორე ტური ჩატარდება  ბორჯომის #3 საჯარო სკოლაში 2019 წლის 24 ოქტომბერს თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებულ საათზე. ქ. ბორჯომში ...

ქ. ახალციხეში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია

October 21, 2019
FLEX logo
FLEX -ის მე-2 რაუნდში გადასულ მონაწილეთა სია და ინფორმაცია გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ სიას და დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებული ინფორმაცია ემთხვევა თქვენს სახელს, ქალაქს და სკოლას. თუ, მონაცემი არ ემთხვევა ე.ი. ეს სხვა ადამინია. მეორე ტური ჩატარდება  ახალციხის #5 საჯარო სკოლაში 2019 წლის 22 ოქტომბერს თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებულ საათზე. ...

ქ. თბილისში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია

October 18, 2019
    FLEX-ის მე-2 რაუნდში გადასულ მონაწილეთა სია და ინფორმაცია გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ სიას და დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებული ინფორმაცია ემთხვევა თქვენს სახელს, ქალაქს და სკოლას. თუ, მონაცემი არ ემთხვევა ე.ი. ეს სხვა ადამინია. მეორე ტური ჩატარდება თბილისის #55 საჯარო სკოლაში 2019 წლის 19 ოქტომბერს თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებულ საათზე (9:00 ...

ქ. თბილისში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია

October 18, 2019
FLEX-ის მე-2 რაუნდში გადასულ მონაწილეთა სია და ინფორმაცია გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ სიას და დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებული ინფორმაცია ემთხვევა თქვენს სახელს, ქალაქს და სკოლას. თუ, მონაცემი არ ემთხვევა ე.ი. ეს სხვა ადამინია. მეორე ტური ჩატარდება თბილისის #55 საჯარო სკოლაში 2019 წლის 19 ოქტომბერს თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებულ საათზე (9:00 ან 10:30). ქ. ...

ქ. ბათუმში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია

October 5, 2019
გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ სიას და დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებული ინფორმაცია ემთხვევა თქვენს სახელს, ქალაქს და სკოლას. თუ, მონაცემი არ ემთხვევა ე.ი. ეს სხვა ადამინია. მეორე ტური ჩატარდება ბათუმის #10  საჯარო სკოლაში 2019 წლის 5 და 6 ოქტომბერს,   თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებულ საათზე. ბათუმში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია(დააჭირეთ ლურჯ ტექსტს სიის გასახსნელად) გილოცავთ შემდეგ ეტაპზე გადასვლას! ...

ქ. ზუგდიდში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია

October 3, 2019
FLEX logo
გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ სიას და დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებული ინფორმაცია ემთხვევა თქვენს სახელს, ქალაქს და სკოლას. თუ, მონაცემი არ ემთხვევა ე.ი. ეს სხვა ადამინია. მეორე ტური ჩატარდება ზუგდიდის #4  საჯარო სკოლაში 2019 წლის 4 ოქტომბერს,   თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებულ საათზე. ქალაქ ზუგდიდში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია(დააჭირეთ ...

ქ. რუსთავში მეორე ტურში გადასულ მონაწილეთა სია

October 3, 2019
FLEX logo
FLEXის მე-2 რაუნდში გადასულ მონაწილეთა სია და ინფორმაცია გთხოვთ, ყურადღებით გაეცნოთ სიას და დარწმუნდეთ იმაში, რომ თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებული ინფორმაცია ემთხვევა თქვენს სახელს, ქალაქს და სკოლას. თუ, მონაცემი არ ემთხვევა ე.ი. ეს სხვა ადამინია. მეორე ტური ჩატარდება რუსთავის #22 საჯარო სკოლაში 2019 წლის 4 ოქტომბერს თქვენი გვარის გასწვრივ მითითებულ საათზე. ქალაქ ...